»
S
I
D
E
B
A
R
«
Ministerstvo zahraničí ČR doporučuje vstup ČR do EU? Kníže se asi zbláznil!
21. Květen 2012

Svobodne – slovo.webnode.cz: Schwarzenberg podporuje vstup Bosny a Hercegoviny do EU. Kdo mu k tomu dal mandát?

Bosna a Hercegovina je opravdu důstojný kandidát pro Evropskou unii, byť to vnitřní překážky brzdí,” prohlásil Schwarzenberg pro agenturu ČTK- Domnívá se, že přístup země do unie by mohl být možný do deseti let. Karel Schwarzenberg (TOP 09) po jednání se svým protějškem Zlatkem Lagumdžijou. “Diskutovali jsme, jak posunout proces přiblížení Bosny a Hercegoviny k Evropské unii. O to musíme stále bojovat. Bosna a Hercegovina je opravdu důstojný kandidát pro Evropskou unii, byť to vnitřní překážky brzdí,” prohlásil Schwarzenberg pro agenturu ČTK- Domnívá se, že přístup země do unie by mohl být možný do deseti let.

“Dle mého názoru Bosna a Hercegovina musí splnit podmínky, které jí Evropská unie dala. Bohudíky už v tom pokročila. Jsem poměrně optimistický, když to takto bude pokračovat, dostane kandidátský status. Nastane složitý proces, kdy je budou přijímat evropské státy. Po deseti letech si myslím, že to bude možné. Podporujeme přístup Bosny a Hercegoviny do Evropské unie. EU není dokončena, dokud nebudou všechny evropské státy členy,” uvedl doslova Schwarzenberg.

A tak zatímco náš odvěký spojenec Srbsko se nikdy podpory od knížete v pozici ministra zahraničí nedočkal, po Kosovu nyní podporuje Karel Schwarzenberg a jeho TOP 09 vstup Bosny a Hervegoviny, převážně muslimské země, do EU. Kdo mu k tomu dal mandát. Voliči tedy rozhodně ne!

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Komentáře ke článku jsou ukončené.

»  Běží na: eBlog.cz   »  Šablona: Ahren Ahimsa